UVÍTÁNÍ a představení nové ředitelky MŠ

Vážení rodiče, prarodiče a přátelé školky,
s příchodem nového roku 2021 nám všem přeji zdraví, štěstí, radost a klid v této nejisté a nepříjemné době.
Jak jistě víte, od 1.1. 2021 došlo ke sloučení MŠ Treperka a Waldorfské MŠ pod jedno ředitelství. Obě části školky nyní sídlí odděleně – MŠ Treperka na Komenského náměstí a  Waldorfská MŠ ve waldorfské základní škole v ulici Špidlenova 483. Od nového roku také dochází ke změně názvu na Mateřská škola Treperka a waldorfská Semily, p.o., pod kterým bude nyní školka vystupovat.
Velmi mě mrzí, že, vzhledem k aktuálním nařízením a omezením, nemám možnost uspořádat rodičovskou schůzku, na které bych se vám mohla představit a něco málo o sobě říct, proto využiji alespoň tuto možnost.
Jmenuji se Barbora Petrušková, pocházím z malebného městečka, co by kamenem dohodil od Semil, z Vysokého nad Jizerou, kde jsem celý život vyrůstala a které ve mně vypěstovalo lásku k přírodě a lyžování. Po absolvování gymnázia v Jilemnici jsem zamířila na vysokou školu do Hradce Králové a později do Ostravy. Po úspěšných studiích speciální pedagogiky jsem se přestěhovala do Prahy, kde jsem si rozšiřovala své obzory nejen pracovně, ale také studijně. Praha mi mnoho dala, zároveň jsem si ale začala stýskat po domovině a po rodině a rozhodla jsem se přiblížit tam, kde mi je dobře a kam patřím. Nyní bydlím v Turnově a po pracovní zkušenosti na základní škole jsem se vydala dál, sem do Semil.
Řízení dvou odlišných mateřských škol vnímám jako velkou výzvu, kterou ráda přijímám. I přesto, že spolu školky sdílí vedení a do budoucna budou společně sídlit v jedné budově, budu se snažit o to, aby si zachovaly svou originalitu a principy, na kterých byly vystavěny. V obou částech mateřské školy je velmi kvalitní a zkušený pedagogický i nepedagogický personál, ve kterém cítím oporu a velkou pomoc. Věřím v přátelské vztahy obou částí školek a jejich vzájemné obohacování a spolubydlení při zachování jejich individualit a kvalit.
V případě jakýchkoliv otázek se na mě můžete obrátit prostřednictvím telefonu či emailu, po dohodě je možné osobní setkání.
Tel: +420 775 432 076
Email: mspodvartou@gmail.com
Doufám, že budeme mít brzy možnost sejít se osobně, promluvit pár vřelých slov a potřást si rukou.
Za MŠ Treperka a waldorfská Semily,p.o.
Mgr. Barbora Petrušková
ředitelka školky
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.