Plánované akce 2020/ 2021

RODIČE, PROSÍME VÁS, PŘIVEĎTE NÁS DO ŠKOLKY NEJPOZDĚJI DO 8:30 , ABYCHOM SI STIHLY POHRÁT S KAMARÁDY A NĚCO SI VYROBIT. DĚKUJEME, VAŠE DĚTI 🙂

Milí rodiče,

ČIPY k otevírání dveří do MŠ NEBUDOU FUNGOVAT OD 8, 30 do 12, 00 hod. a od 12, 45 do 14. 30 hod.

Dodržujte, prosím, tyto časy!

Děkujeme.

Milí rodiče, občas chodíme s dětmi na vycházky a pohrát si do nedalekého lesa. Prosíme, prohlédněte vždy své děti, zda nemají klíště. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Vycházkové středy
Od května každou středu vyrážíme za příznivého počasí na delší vycházky po okolí. Prosíme, připravte dětem na tento den batůžek s pitím a malou dobrůtkou. Děkujeme za Vaši spolupráci ☺

Příležitostně využíváme nabídky živého promítání divadelních pohádek pro děti z Naivního divadla.

AKCE ČERVEN

1. 6. úterý – dětský den

Prosíme, připravte dětem batůžek s pitím.

11. 6. pátek – školní výlet – informace Vám byly zaslány e- mailem

VÝLET – HARRACHOV

– Liščí stezka, Mumlavské vodopády, expozice Šindelka

– S SEBOU:

o Batoh

o Pláštěnka

o Boty vhodné do lesa (plné)

o Kapesníky (+vlhčené ubrousky)

o Pití

o Svačina (velká – včetně oběda (řízek, tousty, obložená houska, chléb) + dobroty dle uvážení)

o Pokrývka hlavy

o Oblečení na převlečení v případě nehody (dle vašeho uvážení)

– ODJEZD: 8:00 od školky, návrat kolem 15:00

– V tento den bude strava ve školce pro všechny děti odhlášena

– Pokud bude slunečné počasí, prosíme o namazání dětí opalovacím krémem již doma

– Pokud by někomu mohlo být v autobuse špatně, prosíme dejte Kinedryl a řekněte o tom paním učitelkám

16. 6. středa – Sférické kino v MŠ

23. 6. v 15 hod. – ZÁVĚREČNÁ SLAVNOST – informace Vám byly zaslány e- mailem

• – Přes avizované datum 24.6. jsme nuceni termín posunout o den dříve (24.6. je přivítání školáků v ZŠ Komenského náměstí), tedy na 23.6.2021
Uvidíte:
  • – Krátké pásmo básniček, písniček a tanečků všech dětí MŠ
  • – Pasování předškoláků na školáky
Prosíme rodiče o spolupráci a pomoc:
  • – Lehké občerstvení (pokud máte možnost přinést něco malého k zakousnutí budeme velmi potěšeni)
  • – Tématem letošní slavnosti je bzučící louka plná berušek, motýlů, broučků, včeliček (My i samotné děti budeme rádi, pokud se kamarádům budou moci ukázat v líbivém kostýmu, který si za vaší nemalé pomoci vyrobí doma. Pokud si nebudete vědět rady, požádejte o radu „jak na to“ paní učitelky.)
  • – Začátek slavnosti bude v 15:00 na školkové zahradě

Za vaši spolupráci velmi děkuje a bude se těšit na společné setkání

30. 6. středa v 16, 30 hod. – schůzka pro rodiče nově přijatých dětí

TANEČKY / rytmika v ZUŠ-